Juniors Fixture

Fixtures

ROUND :   5   DATE :   26-05-2019

Age Group    Venue    
Age Grp Div. Coach Opponent H/A Venue Time MAP
U8 - Mixed Blue Adam Catlin Ormond A E.E. Gunn Reserve - Oval 2 09:00AM
U8 - Mixed Red Jack Dyer Prahran H Banksia Reserve 08:45AM
U8 - Mixed Violet Damien March East Brighton A Hurlingham Park - Oval 2 09:30AM
U9 - Mixed Green Justin Plapp St Kilda City H Banksia Reserve 08:45AM
U9 - Mixed Orange Russell Robertson Cheltenham A Le Page Park - Oval 2 10:00AM
U9 - Mixed Blue Tim Hancock East Sandringham H Banksia Reserve 09:55AM
U10 - Mixed Blue Phil Valoppi Ajax H Banksia Reserve 09:55AM
U10 - Mixed Red Paul Gill Mordialloc Braeside H Banksia Reserve 12:15PM
U10 - Mixed Yellow James Mundy Ajax A Princes Park - Oval 4 11:15AM
U11 - Mixed Div 4 Nick Hamshare St Bedes/Mentone A Southern Road Reserve 12:00PM
U11 - Mixed Div 5 Paul Dooley Cheltenham H McDonald Reserve 09:00AM
U11 - Mixed Div 1 Lachlan Oakley East Sandringham H McDonald Reserve 10:30AM
U12 - Girls Div 1 Darryl Behrendorff East Malvern A Stanley Grose Reserve 01:00PM
U12 - Girls Div 2 Andrew Phillips Ormond A E.E. Gunn Reserve - Oval 2 12:45PM
U12 - Girls Div 4 Stephen Connolly St Pauls McKinnon A McKinnon Reserve - Oval 2 03:00PM
U12 - Mixed Div 2 Paul Gleeson Murrumbeena H McDonald Reserve 12:00PM
U12 - Mixed Div 4 Matt Finnis Murrumbeena A Murrumbeena Park - Oval 1 08:30AM
U13 - Mixed Div 1 Chris Wells Ajax H Jack Barker Oval 01:30PM
U13 - Mixed Div 5 Ben Stainsforth Mordialloc Braeside A Walter Galt Reserve - Oval 1 11:30AM
U14 - Girls Div 2 Dean Shipton Port Melbourne A MURPHY RESERVE - J.W Woodruff Oval 10:30AM
U14 - Girls Div 3 Ryan McGrath Bentleigh H McDonald Reserve 01:30PM
U14 - Girls Div 4 John Conheady East Brighton A Moorleigh Reserve 10:30AM
U14 - Mixed Div 1 Mark Butler East Brighton H Jack Barker Oval 10:00AM
U14 - Mixed Div 3 Stuart Spencer Brighton Beach A Brighton Beach Oval 02:05PM
U14 - Mixed Div 4 Simon Sheperd Port/South Melbourne A Albert Park - Oval 11 10:25AM
U14 - Girls Div 1 Damian Farrow East Malvern H McDonald Reserve 03:00PM
U15 - Boys Div 1 Justin Wilson Port/South Melbourne A Albert Park - Oval 11 03:05PM
U15 - Boys Div 4 Phil ODonnell CHOGS H Jack Barker Oval 11:30AM
U16 - Boys Div 1 Lindsay Bull St Bedes/Mentone A Brindisi Oval 12:00PM
U16 - Boys Div 4 Sam Purcell East Brighton A Moorleigh Reserve 01:30PM
U16 - Girls Div 2 Tim Leonard St Kilda City A Peanut Farm Reserve 02:00PM
U17 - Boys Div 1 Michael Shmerling Dingley H Banksia Reserve 03:00PM
U18 - Girls Div 1 Andrew Marriott East Malvern A Banksia Reserve 01:30PM